Ersağ Hızlı Üyelik, 2024 Fiyat Listesi ve Ürün Kataloğu


Ersağ Nasıl Bir İş

  Ersağda sıfır risk, sıfır sermaye ile sınırsız kazanç.Üyelik ücreti yok.Alışveriş zorunluluğu yok.

  Ersağ  sistemde doğrudan satış yöntemiyle ürün kataloğundan ürün satışı yapılmaktadır.

  Ersağda sistem ile her evin ihtiyacı olan temizlik ürünleri,mutfak,banyo,koltuk,halı ve hatta araç temizleyicisine kadar ve bireyin  temel ihtiyacı kozmetik ürünleri,şampuanlar,duş jelleri,el ve yüz losyonları,bebek şampuanı,ıslak mendiller olan temizlik ve kozmetik  gruplarındaki yüksek kaliteli ve ekonomik fiyatlı ürünlerini katalog fiyatları ile satarak para kazanabilirsiniz,ayrıca temsilcilerimize-üyelerine  sunulmuş olan prim sistemimizden kazanc elde ederek  sınırsız bir gelir elde edebilir,ekonomik özgürlüğünüze ulaşabilirsiniz.Gereken tüm desteği firmamız temsilcilerine ücretsiz vermektedir.

  Ersağa üye olduğunuzda ürünleri kataloğa göre %20 indirimli almaya başlıyorsunuz.Ayrıca 600,00 TL lik siparişinizde 1 adet ürün, 900,00 TL lik siparişinizde ise 3 ürün bedavaya size geliyor.Bedavaları da katalog fiyatından satarak para kazanıyorsunuz.

  İkinci siparişinizde ise %10 daha indirim alıyorsunuz ve toplam %30 indirimli ürün alıyorsunuz ve tabiki bedavalarınız aynı şekilde devam ediyor.Ayrıca aylık yaptığınız satış miktarına göre indirim oranlarınız artıyor. Böylelikle daha fazla kazanmaya başlıyorsunuz.

  nasıl bir iş

  Ersağ sistemde çalışmak çok kazançlı olduğu kadar çokta keyiflidir.Bu sistem sayesinde sosyal ilişkileriniz genişler çevrenizde sayılır kişiler arasına girersiniz.Ekonomik özgürlüğünüzü kazanmakla beraberinde kendinize olan güveniniz artar kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar ,çevrenize daha faydalı bir birey olabilir onları da Ersağ doğrudan satış işinize davet ederek kazanç sisteminden faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.

  Sizlere sunmuş olduğumuz ek iş firsatında herhangi bir zaman ve mekan sınırlaması yoktur.

  İşinizi çantanızda taşıyabilir her durumda satış yapabilirsiniz.

  ​​Gayret sizden destek Ersağ’dan

  Size düşen; Ersağa  üye kaydı yaptırıp kataloğumuzdan satış yapmaya başlayarak kendinize bir şans vermeniz.

  ŞİMDİ  BİZE ULAŞIN!


  Yazar: Hafize ŞENGÜN - ERSAĞ ÖNCÜSÜ
  Ersağ'a gönül vermiş 2 çocuklu bir Anneyim. Ersağ ürünleri ve üyeliği hakkında bana ulaşabilirsiniz. Sponsor No:277433

  
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  >> Yorumlarınızı önemsiyoruz. Ersağ hakkında görüş ve önerilerinizi alt kısımda yazabilirsiniz.Şimdiden teşekkürler.

  BİR YORUM YAZ

  CLOSE
  CLOSE
  × Ersağ Üyelik
  Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme Amaçlı Sponsor Sitesidir.Gizlilik ve Çerez Politikası Üye Aydınlatma Metni