Ersağ Hızlı Üyelik, 2024 Fiyat Listesi ve Ürün Kataloğu


Katalogdan Satış Yapmak İstiyorum?

  Katalogla nasıl satış yapabilirim? 

  Evden kolayca yapabilecek  katalogla satış yapma fırsatı sayesinde  kolayca para kazandırıyor. Mevcut işinizi bırakmadan yapılabilecek bir iştir.Ben zaten böyle bir iş yapıyorum, diyorsanız kazancınızı daha da fazlalaştırmanız çok kolay olacaktır.

  nasıl bir iş

  nasıl bir iş

  Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünlerinde sıfır risk, sıfır sermaye ile sınırsız kazanç.Üyelik ücreti yok.Alışveriş zorunluluğu yok.

  Ersağ  sistemde katalogdan satış  yöntemiyle ürün kataloğundan ürün satışı yapılmaktadır.

  Ersağ Nedir?

  Ersağda sistem ile her evin ihtiyacı olan temizlik ürünleri,mutfak,banyo,koltuk,halı ve hatta araç temizleyicisine kadar ve bireyin  temel ihtiyacı kozmetik ürünleri,şampuanlar,duş jelleri,el ve yüz losyonları,bebek şampuanı,ıslak mendiller olan temizlik ve kozmetik  gruplarındaki yüksek kaliteli ve ekonomik fiyatlı ürünlerini katalog fiyatları ile satarak para kazanabilirsiniz,ayrıca temsilcilerimize-üyelerine  sunulmuş olan prim sistemimizden kazanc elde ederek  sınırsız bir gelir elde edebilir,ekonomik özgürlüğünüze ulaşabilirsiniz.Gereken tüm desteği firmamız temsilcilerine ücretsiz vermektedir.

  ersağ satış yapmak

  Katalogla Satış Yapma Yöntemleri

  Özellikle ek iş arayan bayanlar için katalogla kozmetik ve temizlik ürünleri satışı yaparak evden ek gelir imkânı elde edebilecekleri iş imkânları son derece rağbet gören bir iş kolu olarak karşımıza çıkıyor.

  Katalogla Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Satışı

  Bayanların en çok tercih ettikleri katalog ürünleri genellikle kozmetik ve temizlik ürünleri oluyor. Bu nedenle erkeklerden daha çok bayanların rağbet ettiği katalog ürünlerine yine bayanlar tarafından satış yapıldığında daha çabuk ve kolay ikna edebiliyor. Siz de Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünlerine ücretsiz katılarak satış yapmak istiyorsanız başvuru yaparak bu işi yapmaya başlayabilirsiniz.

  Elinizde ürün bulundurarak da satış yapabilirsiniz.Elinizde ürün olması, müşterilerinizin ürünün kumaşını, rengini, markasını görmesi satışınızı vermenizi kolaylaştırır.

  ersağ ne kadar kazanırım

  Ne kadar kazanırım?

  Ersağa üye olduğunuzda 100 TL ürün alarak işe başlayabiliyorsunuz  ve şirket size ömür boyu % 10 indirim hakkı veriyor. Aldığınız ürünleri % 20 satış karıyla satarken, her 150 TL de ortalama 1 adet  35-40 TL değerinde hediye ürününüz geliyor.bSatarken %20 karla satıyorsunuz.bBir de bedava ürünü de fiyatına göre 35-40 TL ye satarken daha ilk siparişinizde ortalama 60-65 TL kar yapıyorsunuz.

  İkinci siparişinizde ise %10 daha indirim alıyorsunuz ve toplam %30 indirimli ürün alıyorsunuz.Tabiki bedavlarınız aynı şekilde devam ediyor.Ayrıca aylık yaptığınız satış miktarına göre indirim oranlarınız artıyor. Böylelikle daha fazla kazanmaya başlıyorsunuz. Ersağ sizlere sıfır sermaye ve sıfır risk ile kendi işinizi kurma fırsatı sunuyor. Özgür çalışma saatleri ile ekonomik özgürlüğün tadını çıkaracaksınız..

      Ersağ ile 4 koldan kazanç sağlarsınız. Bütün üyeler hakların tamamından yararlanabilir.
  1. Ekip cironuzdan aylık kazanacağınız prim.
  2. Liderlik primleri.
  3. Perakende satış kârı.
  4. Promosyonlar, çekilişler, hediyeler.

  ŞİMDİ  BİZE ULAŞIN!


  Yazar: Hafize ŞENGÜN - ERSAĞ ÖNCÜSÜ
  Ersağ'a gönül vermiş 2 çocuklu bir Anneyim. Ersağ ürünleri ve üyeliği hakkında bana ulaşabilirsiniz. Sponsor No:277433

  
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  >> Yorumlarınızı önemsiyoruz. Ersağ hakkında görüş ve önerilerinizi alt kısımda yazabilirsiniz.Şimdiden teşekkürler.

  BİR YORUM YAZ

  CLOSE
  CLOSE
  × Ersağ Üyelik
  Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme Amaçlı Sponsor Sitesidir.Gizlilik ve Çerez Politikası Üye Aydınlatma Metni