Ersağ Hızlı Üyelik, 2024 Fiyat Listesi ve Ürün Kataloğu


Ersağ Sponsor Numarası Nedir? Doğru Sponsor Seçimi DİKKAT!

  ersağ sponsor numarası

  Ersağ Sponsor No

  Ersağ Şirketi kendi ürünlerini üreten ve üretmiş olduğu ürünleri Network Marketing (Doğrudan Satış) Sistemi ile satışını gerçekleştiren bir firmadır. Sponsor numarası Ersağ tarafından üyelerine verilen indirimli ürün alma müşteri numarasıdır. Siparişler verirken bu indirimli Sponsor numarasını kullanırsınız. Bu nedenle Sponsor/Üye olmak istediğiniz de sizden daha önce Ersağa kaydolmuş bir Referans yani sponsor numarası istenecektir. İşte bu referans numarasına Sponsor No denilmektedir. Sponsor numarasız üyelik işlemi yapılamamaktadır.

  Sponsor No Önemli mi?

  Sponsor daha önceden Ersağa kayıt olduğu için ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olacaktır.Bu nedenle size  ürünleri daha iyi anlatacak ve sipariş verme konusunda destek olacaktır. İşte doğru sponsor numarasının önemi tamda burada ortaya çıkıyor. Üye olduktan sonra  ürünler, sipariş, kargo vb. konularında sizi bilgilendirmeyen bir sponsorun size bir faydası olmaz. Bu nedenle sitemiz referans kodunu kullanarak üye olanlar ile gerek telefonla görüşerek, gerek SMS ile ve gerekse de Whatsapp üzerinden 7/24 destek verilmektedir. Üyelerimize daha çok  Whatsapp üzerinden destek verilerek  siparişlerini  2 dk.giriş yapılmaktadır. Yine siparişlerden sonra sipariş onayları ve kargo durumları hakkında üyelerimize ayrıca bilgi verilmektedir.

  Ersağ indirimli müşteri numarası almak için Sponsor Numarası olarak 277433 Öncü Referans kodunu kullanabilirsiniz.Bu numara ile Ersağ ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve sipariş işlemlerini biz sponsorunuzla  birlikte kolayca yapabilirsiniz.

  Üyeliğim var ama  Sponsorum bana yeterli bilgi-destek sağlamıyor diyorsanız  Sponsor değişikliği için 444 36 94 Çağrı Merkezimizi arayarak Sponsor değişikliği yapmak istediğini belirtmeniz yeterlidir. Çağrı merkezi sizden yeni sponsor numarası istenecektir. Sponsor Numarası olarak 277433 Öncü Referans kodunu kullanabilirsiniz.

  Ersağa yeni üyelik için Referansımız koduyla üye olmak için sitemizdeki Ücretsiz Üyelik Formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Sonrasında tarafınıza yukarıda bahsedildiği gibi ücretsiz destek-bilgi verilecektir.


  Yazar: Hafize ŞENGÜN - ERSAĞ ÖNCÜSÜ
  Ersağ'a gönül vermiş 2 çocuklu bir Anneyim. Ersağ ürünleri ve üyeliği hakkında bana ulaşabilirsiniz. Sponsor No:277433

  
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  >> Yorumlarınızı önemsiyoruz. Ersağ hakkında görüş ve önerilerinizi alt kısımda yazabilirsiniz.Şimdiden teşekkürler.

  BİR YORUM YAZ

  CLOSE
  CLOSE
  × Ersağ Üyelik
  Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme Amaçlı Sponsor Sitesidir.Gizlilik ve Çerez Politikası Üye Aydınlatma Metni