Ersağ Hızlı Üyelik, 2024 Fiyat Listesi ve Ürün Kataloğu


Türk Malı Temizlik ve Kozmetik Ürünleri;Ersağ

  ersağ şirketi bilgisi

  Türk firması Ersağ üretmiş olduğu Temizlik ve Kozmetik ürünlerle bu alandaki Türk firmalarının başında gelmektedir.Özellikle Üretici bir firma olması ve Ülkemizden Avrupa’ya ürün satışı yapması kalitesini ortaya koymaktadır. Almanya’da ersağ bürosu bulunmaktadır.Ersağ;

    türk malı ersağ   Ersağ firması, temizlik ve kozmetik ürünlerini tamamen yerli imkanlarla üretim  %100 TÜRK MALIDIR.Paranız ülkemizde kalsın.

   türk malı ersağ  Üretim merkezi Denizlidedir.Denizli ticaret odasına kayıtlı firmadır.

  türk malı ersağErsağ firmasının üretmiş olduğu temizlik ve kozmetik ürünleri TÜRK MALI  olmarının dışında Ürünler Bitkisel ve Doğaldır.Analiz raporları mevcuttur.

  türk malı ersağErsağ  ürünlerinin kalitesini analiz raporları ve kalite belgeleri ve sertifikaları  ile kalitesini belgelendirmiştir.

  türk malı ersağErsağ ürünlerinde kimyasal zararlılardan biri olan fosfat bulunmamaktadır.Yüze yakın Bitkisel temizlik ve kozmetik ürünleri bulunmaktadır.

  türk malı ersağ Ürünlerinde Fosfat olmadığına belirten sağlık bakanlığından analiz yaptırmış, fosfat olmadığını belgelenmiştir.

  türk malı ersağErsağ Avrupa ofisiyle Avrupa birliği ülkelerinde ürünleri kullanılmaktadır.

  türk malı ersağIso 9001,Iso 14001,Ohlas 18001 Kalite yönetim sistemleri uygulanmaktadır.

                 Lütfen bilinçli tüketici olarak.Sadece aldığımız temizlik ve Kozmetik ürünlerinden değil yediğimizin,içtiğimizin  ve giydiklerimizin kimin olduklarını araştıralım.Bilinçli bir vatandaş olarak TÜRK MALI  Ersağ ürünleri ile tanışın.


  Yazar: Hafize ŞENGÜN - ERSAĞ ÖNCÜSÜ
  Ersağ'a gönül vermiş 2 çocuklu bir Anneyim. Ersağ ürünleri ve üyeliği hakkında bana ulaşabilirsiniz. Sponsor No:277433

  
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  >> Yorumlarınızı önemsiyoruz. Ersağ hakkında görüş ve önerilerinizi alt kısımda yazabilirsiniz.Şimdiden teşekkürler.

  BİR YORUM YAZ

  CLOSE
  CLOSE
  × Ersağ Üyelik
  Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme Amaçlı Sponsor Sitesidir.Gizlilik ve Çerez Politikası Üye Aydınlatma Metni