Ersağ Hızlı Üyelik, 2024 Fiyat Listesi ve Ürün Kataloğu


Ersağ Ürünlerinin İçerisinde ne var ? RİTHA Bitkisi nedir?

  ritha bitkisi nedir?

  Ersağ Organik Sertifikalı Ritha bitkisi nedir?

  ERSAĞ TEMİZLİK VE KOZMETİK ÜRÜNLERİNDE ORGANİK SERTİFİKALI RİTHA BİTKİSİ KULLANIR.

  NEDİR BU RİTHA BİTKİSİ?

  ersağ ritha bitkisi

  ersağ ritha bitkisi

  Soapnut ağacı, ritha: Hindistanda yetişen bir ağaçtır.Ayrıca sabun somun ağacı olarak bilinen Asya ve alt tropikal bölgelerin en önemli ağacıdır. Meyveleri Temmuz, Ağustos ta görülür ve Kasım, Aralık aylarında olgunlaşır.

  Ritha ahşap sert ve açık renk sarıdır.Çinli köylüler geleneksel sabun yapmak için kullanırlar. Ritha cilde sürüldüğünde cildi güzelleştirir, çilleri giderir. Sıvı sabun ve şampuan olarak kullanılır. Hindistan da ve Nepal de uzun zamandır ritha ile çamaşırlarını yıkarlar.Aslında meyve cilt ile temasında cildi besleyip iyi geldiği için kırsal halk tarafından çok değerlidir. Halk doğal olarak üretilen şampuanla saçlarını yıkarlar.

  Ayrıca yün çamaşırları bununla yıkarlar.Batı dünyasında yıkama yapmak için ürünler kimyasal katkı maddeli ve çevreye zarar veren maddeler içermektedir.

  Ritha, ev temizliği için, insan temizliği için evcil hayvan yıkamak için kullanılır. Enfeksiyon ve böceK sokmanıma karşı kalkandır. Ayrıca cildi besler,yumuşatır pürüzsüz bir hal almasını sağlar. Çatlamış elleri onarır, iki hafta içinde göze çarpan yenilik, pürüzsüz cilt ve kökleşmiş işaretle kaldırılması tespit edilmiştir.

  Saç dökülmesini azaltır. Ritha egzama, kronik kaşıntı ve sedef hastalığı  gibi cilt şikayetleri için doğal ve etkili bir tedavi  olarak kullanılır.  Mutfakta ritha çok değerlidir, tabak çatal ve bıçaklarınızı çok rahat temizlenir ve bulaşık makinesı dostudur.

  Diş temizleme, mücevher parlatma, cam temizliği, boya ve hatta araba yıkamada çok etkilidir. Bitki sprey olarak püskürtüldüğünde haşere, yaprak biti, karasinek de dahil olmak üzere kullanılan ortamdan uzaklaştırır. Özellikle alerjik olan insanlar için, nörodermatit yakınan ve hassas ciltler için kimyasal deterjanlar genellikle hastalığı artırıcı oyun oynar. Ayrıca bazı deterjanlar alerjen içerir. Ritha ile doğallığın keyfini yaşayacaksınız.

  Diş çürüklerinin tedavisinde çok önemlidir. Yağlı salgı cildi temizler, saç toniği ve saç temizleyici olarak kullanılan zengin ve doğal bir köpüktür. Saçı temizler,besler ve parlaklık kazandırır.

  ersağ ritha bitkisi

  ersağ ritha bitkisi


  Yazar: Hafize ŞENGÜN - ERSAĞ ÖNCÜSÜ
  Ersağ'a gönül vermiş 2 çocuklu bir Anneyim. Ersağ ürünleri ve üyeliği hakkında bana ulaşabilirsiniz. Sponsor No:277433

  
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

   Mükemmel bir ürün Türkiye için halkımız için gerçekten herkesin kullanarak parasını çöpe gitmemesi için güzel bir fırsat en güzel günleri yaşamak için en kısa zamanda üyeliğini gerçek değiştireceğim

  BİR YORUM YAZ

  CLOSE
  CLOSE
  × Ersağ Üyelik
  Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme Amaçlı Sponsor Sitesidir.Gizlilik ve Çerez Politikası Üye Aydınlatma Metni