Ersağ Hızlı Üyelik, 2024 Fiyat Listesi ve Ürün Kataloğu


Ersağdan para nasıl kazanılır?

  Ersağdan prim nasıl alınır,kazanç nasıl elde edilir.?

  ersağ kazanç

  ersağ kazanç

  Evden Ek İş İmkanı sunan ve Organik Temizlik ve Kozmetik Ürünleri üreten Ersağ Şirketi Temsilcisi olmak ücretsizdir. Şirkete ücretsiz üye olup en az 600,000 TL lik sipariş verdiğinizde Ersağ Temsilcisi olma hakkı kazanırsınız. Ayrıca temsilcilik ücreti ödemezsiniz. Ürün siparişi vermeniz Ersağ Temsilcisi olmanız için yeterlidir.

  Ücretsiz üye olarak %20 indirimli  ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Veya yüksek kar marjı ile satış yapabilirsiniz. Yani ister ihtiyaçlarınızı indirimli olarak karşılayın ister satış yapın karar tamamiyle sizindir. Bizim tavsiyemiz her ikisini de yapmanızdır.

  Tüm ürünleri şirketin kendisi üretmektedir. Her ay ürün alma zorunluluğu yoktur. Ürün yelpazesinde ki 90  farklı ürünün üreticisidir.

  Ürünler herkesin temel  ihtiyacı olan Şampuan, Diş macunu, Parfümler, Kozmetik, Genel Temizlik gibi en önemli temel ihtiyaç ürünleridir. Bu yüzden çok kolay tavsiye edilmektedir. Ersağ Şirketi %100 yerli firmadır.

  Eğer ilk seferde 600,00 TL  sipariş verirseniz  %10 daha indirim hakkı kazanırsınız ve bu indirimler ömür boyu geçerlidir. Artık sonraki alışverişlerinizi  %35 indirimli alacaksınız demektir. Bu siparişiniz aynı zamanda sizin kendinize bağlı temsilciler kaydederek organizasyon kurabilme hakkı da kazandıracaktır ve böylece daha da indirimli ürün alırsınız. Ekibinizden de yüksek prim kazancı elde edersiniz.

  Ersağ da cironuz yükseldikçe kariyerinizde yükselir. Çıktığınız kariyerden bir daha düşmezsiniz. Bir çok firmada kariyerler o ay ki ciroya göre değişir. Ersağ da böyle bir durum söz konusu değildir. Böylece daha çok indirim hakkı kazanırsınız. Ersağ da kariyer atlarken sadece kendi ferdi satışlarınızdan doğan ciro değil üye yaptığınız kişilerin yani ekibinizin oluşturduğu ciroda hesaba katılır. Tek başına satış yapmak yada ekip kurarak onlardan da kazanç elde etmek tamamen sizin tercihinizdir.Ekip kurduğunuz zaman çok daha kısa sürede büyük kazançlara ulaşırsınız. Ama Ersağ da sadece kendi yaptığı satışlarla hatırı sayılır paralar kazanan üyelerimiz mevcuttur. Çünkü kar oranı yüksektir. Şimdi bunu size örneklerle açıklayalım;

  Siz mesela % 15 kariyerindesiniz, bu durumda 100 TL’lik ürüne 85 TL ödersiniz, 100 TL değerindeki ürünü  ekstra  indiriminizle 85 TL’ye alıp 125 TL’ye satarsınız,   + 32 TL’de  de hediye ürününüz var…

  Bu hediye ürün 32 tl ortalama bir rakamdır. Seçtiğiniz hediye ürüne göre 35 tl ye kadar çıkmaktadır. Ayrıca size verdiğimiz örnek 100 tl sipariş için verilen örnektir. 150 tl lik sipariş verdiğinizde alacağınız hediye ürün miktarı seçeceğiniz hediye ürüne göre 60-80 tl yi bulmaktadır. Ersağ şirketi üyelerine yüksek kazanç imkanı sunmaktadır.

  Sonuç olarak kaliteli temizlik ve kozmetik ürünleri kullanırken bunu kazanca dönüştürebilirsiniz.

  ŞİMDİ ARAMIZA KATILIN


  Yazar: Hafize ŞENGÜN - ERSAĞ ÖNCÜSÜ
  Ersağ'a gönül vermiş 2 çocuklu bir Anneyim. Ersağ ürünleri ve üyeliği hakkında bana ulaşabilirsiniz. Sponsor No:277433

  
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  >> Yorumlarınızı önemsiyoruz. Ersağ hakkında görüş ve önerilerinizi alt kısımda yazabilirsiniz.Şimdiden teşekkürler.

  BİR YORUM YAZ

  CLOSE
  CLOSE
  × Ersağ Üyelik
  Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme Amaçlı Sponsor Sitesidir.Gizlilik ve Çerez Politikası Üye Aydınlatma Metni