Ersağ Hızlı Üyelik, 2024 Fiyat Listesi ve Ürün Kataloğu


Evden Katalogla Satış İşi Nasıl Yapılır

  ersag temsilcı uyelık

  “Ek Gelir Ek İş Ersağ İş Fırsatı!” ve üyelik hakkında detaylı bilgiler burada!

  Ev hanımlarından öğrencilere, çalışanlardan emeklilere kadar hemen hemen herkes evden veya iş yerinden para kazanabilir. Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler… Ailesine ya da kendi bütçesine ek gelir sağlamak ek iş yapmak isteyenler. İster işinize ek olarak isterse asıl iş olarak çalışma saatini, gelirinizi kendiniz belirleyin. Ersağ’a üye olun hem sağlık hem de varlık kazanın.

  Evden Katalogla Satış İşi Nasıl Yapılır

  Evden satış yapmak isteyen pek çok kişi için aslında birçok ek iş fırsatı bulunmaktadır ancak bayanlar için en ideal olan iş çoğunluğunda tercih ettiği katalogla satış yapma işidir. Genellikle evden ve temizlik ürünleri satışı  yapan pek çok firma bu ürünlerin satışını yapabilecek kişilere ihtiyaç duyar. Bu kişilerin farklı şehirlerden olması önemli değildir. Önemli olan sadece katalogda ki ürünleri satabilmesi ve ürünleri temin firma aracılığıyla temin edebilmesidir.

  Katalogla Satış İşini Kimler Yapabilir

  Evden kozmetik ürünleri satışı yaptıran firmaların özellikle bayanları tercih etmesi gibi bir durum yoktur. Erkekler de bu işi yapabilirler. Ancak bu işi yapabilmek için biraz satış becerisine sahip olmanız ve bayanlardan oluşan bir çevreniz olması gerekmektedir. Evden satış yaptıran firmalar genel olarak çalışıyor ya da çalışmıyor olsun bu işe biraz zaman ayırabilecek kişileri tercih ederler. Ek iş yapmanın avantajlarını boş zamanlarınız da para kazanmaya başladığınız da göreceksiniz.Siz de bu işi yapmak istiyorsanız katalogla satış yapabilirim diyorsanız Türk  Malı Ersağ Temizlik ve Kozmetik ürünlerine üye olarak işe başlayabilirsiniz.

  Ersağa üye olduğunuzda ürünleri kataloğa göre %20 indirimli almaya başlıyorsunuz.Ayrıca 600,00 TL lik siparişinizde 1 adet ürün, 900,00 TL lik siparişinizde ise 3 ürün bedavaya size geliyor.Bedavaları da katalog fiyatından satarak para kazanıyorsunuz.

  İkinci siparişinizde ise %10 daha indirim alıyorsunuz ve toplam %30 indirimli ürün alıyorsunuz ve tabiki bedavlarınız aynı şekilde devam ediyor.Ayrıca aylık yaptığınız satış miktarına göre indirim oranlarınız artıyor. Böylelikle daha fazla kazanmaya başlıyorsunuz.

  ŞİMDİ  BİZE ULAŞIN!


  Yazar: Hafize ŞENGÜN - ERSAĞ ÖNCÜSÜ
  Ersağ'a gönül vermiş 2 çocuklu bir Anneyim. Ersağ ürünleri ve üyeliği hakkında bana ulaşabilirsiniz. Sponsor No:277433

  
  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

   türk malı kullanmak aynı zamanda satış yapmak istiyorum hiç bir bilgim yok

   1. üyelik formunu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz. Ardından sponsorunuzu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
    üyelik için https://www.ersagurunkatalogu.com/ersag-yeni-uyelik

  BİR YORUM YAZ

  CLOSE
  CLOSE
  × Ersağ Üyelik
  Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme Amaçlı Sponsor Sitesidir.Gizlilik ve Çerez Politikası Üye Aydınlatma Metni