Ersağ Hızlı Üyelik, 2024 Fiyat Listesi ve Ürün Kataloğu


Ersağ Pahalı Diye Düşünenlere Bir Sorun Var?

  Yeni bir  Ersağ üyem ürünlerin pahalı olduğundan yakınıyordu. Durumu ona ve size şöyle izah edeyim dedim: Yeni üye olan birisi promosyonları takip ederse ilk 150TL siparişine 145TL öder ; 3 ile 5 tane arasında bedava ürün alır. Tanesi geliş fiyatının bile altına  gelir. Her bir ürünü en az ürüne göre değişmekle birlikte 4-5 ay kullanır. Bu paraya sabunundan tutun,çamaşır deterjanları,bulaşık deterjanları,ev temizlik deterjanları hepsini alır. Günlük tükettiğimiz deterjan parası 1 TL ye bile gelmez. Bunun neresi pahalı?.

  Nakit param yok? Kredi kartı kullanmıyorum diyen arkadaşlarım. Deterjanlara başladıktan sonra her gün kumbaranıza 1TL atsanız, 5 ay sonra deterjanlar bitmeden bir koli daha alabilecek paranız fazlasıyla olur. Allah aşkına Marketten alış veriş yaparken, market bedava mı veriyor? Ya da veresiye mi? Bir düşünelim lütfen. Üstelik %10 indirimiyle 2. siparişinde 135 TL ödeyerek katalog fiyatından %35 daha ucuza alacak yeni üye olan arkadaşım. Bedava ürünlerimizi ister kullanalım,ister satalım.Düşünürsek avantajımız çok arkadaşlar. Hangi markette var bu fırsat? Hangi markette var bu kazanç?

  Bir de ürünler yoğunlaştırılmış ve  yoğun olduklarından ölçekli kullanırsınız.Çünkü Ersağ ürünleri konsantredir.


  Yazar: Hafize ŞENGÜN - ERSAĞ ÖNCÜSÜ
  Ersağ'a gönül vermiş 2 çocuklu bir Anneyim. Ersağ ürünleri ve üyeliği hakkında bana ulaşabilirsiniz. Sponsor No:277433

  
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  >> Yorumlarınızı önemsiyoruz. Ersağ hakkında görüş ve önerilerinizi alt kısımda yazabilirsiniz.Şimdiden teşekkürler.

  BİR YORUM YAZ

  CLOSE
  CLOSE
  × Ersağ Üyelik
  Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme Amaçlı Sponsor Sitesidir.Gizlilik ve Çerez Politikası Üye Aydınlatma Metni