Ersağ Hızlı Üyelik, 2024 Fiyat Listesi ve Ürün Kataloğu


Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Nedir?

  ersag urunlerı

  Ersağ nedir? Ersağ Organizasyon Evden Herkese Kazançlı Bir  İş Fırsatı ve Sağlıklı, Doğal Ürünler Sunar..

  Ersağ bitkisel,doğal,organik içerikli temizlik ve kozmetik ürünleri üreten,Türk malı Firmadır.Ürünlerini Network Marketing-üyelik-temsilcilik sistemiyle tanıtan üye-temsilci olanlara özel indirimlerle büyük bir imkan sunar.Denizlide kurulmuş ülkemizin gururu,kalitesini belgelerle ispatlamış %100 yerli,Türk firmasıdır.

  Ersağ ürünleri üyeleri-temsilcilik aracılığıyla pazarlayarak insanlara maddi kazanç,gelir sağlayarak insanların hayat standartlarını yükseltir.Ayrıca yeni insanlarla tanışarak hayatınıza yenilikler katarsınız.

  Ersağ ürünlerini temsilcisi olarak,ürünleri size özel indirimli fiyattan ve hediye ürünleriyle birlikte alarak maddi kazanç sağlayabileceğiniz gibi ürün kullanıcı olarak sağlıklı ürünler kullanılırsınız. Ersağa üye olarak internet üzerinden online sipariş verebilirsiniz.Siparişleriniz yurt içi kargo ile sizlere ulaştırılmaktadır.

  Sadece ülkemizde değil Avrupada Ersağ Büroları ile ürünlerini pazarlamaktadır.

  Türkiye’de fosfatsız temizlik ürünleri üreten ilk şirkettir.

  2024 yılı itibarıyla toplam 250 civarında temizlik, kozmetik ve gıda takviyesi gibi ürünlerini kendisi üreterek hem ülkemize hem de Avrupaya pazarlamaktadır. Almanya da bulunan bürosu ile tüm Avrupa Birliği ülkelerine ürün göndermektedir.

  BİRKAÇ YORUM :

  şerife çiçek            24/12/2018 15:08

  tek kelimeyle mükemmel bir temizlik için ersağ diyorum..

   


   

  Hadiye Aydoğdu    15/02/2019    15:21

  5 aydır ersağ ürünlerini kullanıyorum ürünleri kullanmaya başladıktan 1 hafta sonra üye olmaya karar verdim şu anda üyelerim var prim alıyorum hem çok kaliteli ürünü ucuza alıyorom hem para kazanıyorum ülkemin ürünlerini satmaktan gurur duyuyorum benim bu ürünleri kullanmaktaki en büyük neden türk malı olması herkese de bu ürünleri kullanmasını tavsiye ederim.. iyiki varsın ersağ.

  _______________________________________________________________________________________

  cevriye uğuz     19/02/2019 23:37

  bende ilk başta arkadaşımdan almıştım ersağ ürünlerinden.baktım çok güzel sonuçlar aldım.bende ersağa sonra üye olmaya karar verdim.çünkü üye olmak daha avantajlıydı.daha uygun fiyatlrla alıyorum hediyeleri de cabası.ben kullnıyorum çok memnunnum herkese tavsiye ediyorum.üye olmak isteyenleri üye yapmk isterim.


  leyla     23/02/2018 21:36

  ben iki ay oldu başlayalı şu an 6 üyem var hepside çok memnunlar herkese tavsiye ediyorum teşekkürler ersağ

  DİĞER ÜRÜN YORUMLARI


  Yazar: Hafize ŞENGÜN - ERSAĞ ÖNCÜSÜ
  Ersağ'a gönül vermiş 2 çocuklu bir Anneyim. Ersağ ürünleri ve üyeliği hakkında bana ulaşabilirsiniz. Sponsor No:277433

  
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  >> Yorumlarınızı önemsiyoruz. Ersağ hakkında görüş ve önerilerinizi alt kısımda yazabilirsiniz.Şimdiden teşekkürler.

  BİR YORUM YAZ

  CLOSE
  CLOSE
  × Ersağ Üyelik
  Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme Amaçlı Sponsor Sitesidir.Gizlilik ve Çerez Politikası Üye Aydınlatma Metni