Ersağ Hızlı Üyelik, 2024 Fiyat Listesi ve Ürün Kataloğu


Evden Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Ek İşi

  ersağ ek gelir

  ersağ ek gelir

   

  Evden Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Ek İşi

  Siz de evden yapılabilen çok zaman almayan ve sadece istediğiniz zaman yapabileceğiniz bir ek iş arıyorsanız katalogla temizlik ürünleri ve kozmetik satışı yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Boş vakti olan öğrenciler, ev hanımları ve emekliler ve çalışan ama ek gelir isteyenler  için son derece uygun bir iş fırsatı olan katalogla ürün satışı çaba sarf etmeden kolayca yapabileceğiniz ek işler arasında yer alıyor. Ek iş yapmanın avantajlarını boş vakitlerinizi para kazanarak değerlendirdiğiniz zaman daha iyi anlayacaksınız.

  Katalogla Satış Yapma İşi Nasıl Yapılır

  Ek iş arayan pek çok kişi için son derece kolay olan bu evden ek iş fırsatı özellikle bayanlar tarafından en çok tercih edilen ek işler arasında yer alıyor. Siz Ersağ Temizlik ve Kozmetik  firmasına ücretsiz üye olarak katalogları  alarak içinde ki ürünlerin satışını yaparak para kazanabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken müşteri bulmak. Evde ek iş veren firmalar genellikle kozmetik ve temizlik ürünleri satışı için bayanlarla çalışmayı tercih ediyorlar.  Daha çok bayanların ilgi alanına girdiği için müşterilere satış yapması da daha kolay oluyor.

  Ersağa üye olduğunuzda ürünleri kataloğa göre %20 indirimli almaya başlıyorsunuz.Ayrıca 600,00 TL lik siparişinizde 1 adet ürün, 900,00 TL lik siparişinizde ise 3 ürün bedavaya size geliyor. Bedavaları da katalog fiyatından satarak para kazanıyorsunuz.

  İkinci siparişinizde ise %10 daha indirim alıyorsunuz ve toplam %30 indirimli ürün alıyorsunuz ve tabiki bedavlarınız aynı şekilde devam ediyor.Ayrıca aylık yaptığınız satış miktarına göre indirim oranlarınız artıyor.Böylelikle daha fazla kazanmaya başlıyorsunuz.

  ŞİMDİ  BİZE ULAŞIN!


  Yazar: Hafize ŞENGÜN - ERSAĞ ÖNCÜSÜ
  Ersağ'a gönül vermiş 2 çocuklu bir Anneyim. Ersağ ürünleri ve üyeliği hakkında bana ulaşabilirsiniz. Sponsor No:277433

  
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  >> Yorumlarınızı önemsiyoruz. Ersağ hakkında görüş ve önerilerinizi alt kısımda yazabilirsiniz.Şimdiden teşekkürler.

  BİR YORUM YAZ

  CLOSE
  CLOSE
  × Ersağ Üyelik
  Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme Amaçlı Sponsor Sitesidir.Gizlilik ve Çerez Politikası Üye Aydınlatma Metni