Ersağ Hızlı Üyelik, 2021 Fiyat Listesi ve Ürün Kataloğu


Ersağa üye olmak istiyorum! (Sponsor No:277433)

  Ersağa üye olmak istiyorum diyorsanız ve nasıl üye olacağınızı bilmiyorsanız sizler için  resimlerle hızlı bir şekilde Ersağ nasıl üye olacağınızı resimlerle anlattık.

  Ersağa üyelik avantajları;Ürünleri çevrenizden,tanıdıklarınızdan alırken katalog fiyatlarından ödeme yaparsınız. Ayıca promosyon-hediye üründen faydalanamazsınız. Ersağa üye olarak katalog fiyatına göre %25 indirimli ürün alırsınız.Ayrıca;100 tl lik    siparişlerinizde    1  ürünü promosyon olarak, 200 tl lik siparişlerinizde ise 3  ürünü promosyon olarak alırsınız. Sonuç olarak hem %25 indirimli  ürün hem de promosyon ürününü alırsınız.ÜYELİK AİDATI-ÜCRETİ  YOKTUR.

  Ersağ Nasıl Üye Olunur?

  1. Ersağ resmi sitesi olan www.ersag.com.tradresine giriyorsunuz.
  2. Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan ”ÜYE OL” butonundan üyelik formuna giriş yapıyoruz.
  3. Açılan sayfada bilgilendirme kısmını  okuduktan  sonra  devam butonuna  tıklıyoruz.
  4. Açılan üye formu sayfasında ilk olarak sponsor bilgileri istenmektedir. SPONSOR: Ersağ ürünleri hakkında üyelerine bilgilendirme yapan  ve üyelerin ersağ hakkında iletişime geçebileceği kişidir.
  5. Sponsor numarası: 277433

  6. Üyelik formunda diğer kısımları BÜYÜK HARFLE dolduruyoruz. Üyelik formunda * olan bilgiler zorunlu olup doğru olarak doldurulması gerekmektedir.
  7. Bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra devam butonuna tıklıyoruz.Telefon numaranıza üyelik numaranız geliyor. Üye numaranız ve şifrenizle sisteme giriş yapıp sipariş verebilirsiniz.

   

  TEBRİKLER ARTIK SİZDE ERSAĞ AİLESİNE KATILDINIZ.

   NASIL GİRİŞ YAPACAĞIM VE SİPARİŞ VERECEĞİM DİYORSANIZ SİPARİŞ ANLATIM SAYFAMIZA BAKINIZ

  Neden TC Kimlik numarası isteniyor?
  Alışverişlerinizin faturalandırılması yasal bir zorunluluktur. Fatura kesme işlemi için T.C. Kimlik numarası gerekmektedir.Üyelikte alışveriş zorunluluğu yoktur,istenildiğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

  ersağ sponsor no, ersağ sponsor numarası, ersağ sponsor no bul, ersağ sponsor no nedir, ersağ sponsor bilgileri, ersağ üyelik bilgileri, ersağ üye olamıyorum, ersağ üyelik şartları, ersağ sponsor üyelik, ersağ sponsorlu üyelik, ersağ üye ol, ersağ üyelik şartları,

   


  Yazar: Hafize ŞENGÜN - ERSAĞ ÖNCÜSÜ
  Ersağ'a gönül vermiş 2 çocuklu bir Anneyim. Ersağ ürünleri ve üyeliği hakkında bana ulaşabilirsiniz. Sponsor No:277433

  
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  >> Yorumlarınızı önemsiyoruz. Ersağ hakkında görüş ve önerilerinizi alt kısımda yazabilirsiniz.Şimdiden teşekkürler.

  BİR YORUM YAZ
  × Üyelik & Destek
  Ersağ Üyelik ve Ürünleri Hakkında Bilgilendirme amaçlı Sponsor Sitesidir.