Ersağ Üyelik, 2019 Fiyat Listesi ve Ürün Kataloğu


Ersağa Ücretsiz Üye Nasıl Olabilirim-Video

  • 1.105 kez görüntülendi.

Ersağa üyelik avantajları;Ürünleri çevrenizden,tanıdıklarınızdan alırken katalog fiyatlarından ödeme yaparsınız. Ayıca promosyon-hediye üründen faydalanamazsınız. Ersağa üye olarak katalog fiyatına göre %20 indirimli ürün alırsınız.Ayrıca;100 tl lik siparişlerinizde 1  ürünü promosyon olarak, 200 tl lik siparişleriniz de ise 3  ürünü promosyon olarak alırsınız. Sonuç olarak hem %20 indirimli  ürün hem de promosyon ürününü alırsınız.ÜYELİK AİDATI-ÜCRETİ  YOKTUR.

Ersağ Nasıl Üye Olunur?

  1. Ersağ resmi sitesi olan www.ersag.com.tr  adresine giriyorsunuz.
  2. Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan ”ben yeni üyeyim” butonundan üyelik formuna giriş yapıyoruz.
  3. Açılan sayfada bilgilendirme kısmını okuduktan sonra devam butonuna tıklıyoruz.
  4. Açılan üye formu sayfasında ilk olarak sponsor bilgileri istenmektedir. SPONSOR: Ersağ ürünleri hakkında üyelerine bilgilendirme yapan  ve üyelerin ersağ hakkında iletişime geçebileceği kişidir.
  5. Sponsor numarası: 277433

  6. Üyelik formunda diğer kısımları büyük harfle dolduruyoruz. Üyelik formunda * olan bilgiler zorunlu olup doğru olarak doldurulması gerekmektedir.
  7. Bilgileri eksiksiz doldurduktan sonra devam butonuna tıklıyoruz.Telefon numaranıza üyelik numaranız geliyor. Üye numaranız ve şifrenizle sisteme giriş yapıp sipariş verebilirsiniz.www.ersag.com.tr 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Ersağ Üye Ol
Ersağ Üyelik